-

Vážení zákazníci, radi Vás privítame na Rastislavovej 68 v Košiciach.

Dizajn

Vďaka neobmedzenej fantázii dizajnérov, architektov a ďalších tvorivých ľudí vám prinášame budúcnosť kuchýň. Kuchyne, ktoré reagujú na vaše želanie, o ktorom možno ešte ani neviete.

Kvalita

Kuchyne Sykora obstoja nielen v súboji s časom, ale aj s každodennou záťažou. Ponúkajú vám komplexnú záruku kvality podloženú výskumom, precíznym spracovaním a najnovšími strojárskymi technológiami.

Technológia

Vyrábame kuchyne z najprogresívnejších materiálov a prepracovanou kombináciou ľudského umu s revolučnými výrobnými technológiami. Radosť z kuchyne pocítite, keď po prvý aj po tisící raz ľahkým dotykom uvediete do chodu celý systém rafinovaných užitočností.

KVALITA
NA PRVOM MIESTE 

 Vyrábame kuchyne a nábytok z najprogresívnejších materiálov a prepracovanou kombináciou ľudského umu s revolučnými výrobnými technológiami. 

Kuchyne

Pravidelne pre vás pripravujeme prehľad našich kuchýň.
Nájdete tu osobitné riešenia interiérov, ktoré sme v poslednej realizovali. 

TOP CUBANIT
Oslnivá cez deň aj v noci

Oblé tvary v interiéri sú veľkým hitom poslednej sezóny, avšak znalci dobre vedia, že sa v minulých dekádach už viackrát presadili a uchvátili svojich užívateľov. Dôvod je prostý: zaoblené línie nás obklopujú od narodenia, vnímame ich ako bezpečné a príjemné. Ako súčasť kuchynskej zostavy pôsobia veľmi osviežujúcim dojmom a sú neprehliadnuteľné.

CERAMIC
Jeden ostrov, veľa potešenia

Neprehliadnuteľným centrom tejto atraktívnej kuchyne je iste keramický ostrov. Upúta nielen svojím minimalistickým tvarom, ale taktiež výraznou žíhanou farebnosťou, kombinujúcou odtiene hrdzavej hnedej a šedej. Tieto farby sú v menšej miere použité aj na iných miestach v interiéri a ako celok pôsobí naozaj jedinečne.

EXCLUSIVE
Majstrovská a exkluzívna

Atraktívny charakter dýhy ušľachtilého dubu antic vo farebnosti mliečnej kávy najlepšie vynikne v kombinácii s lesklými lakovanými bielymi plochami tejto kuchyne, ktorá skrýva nejedno prekvapenie. Zdvíhací systém ostrova prispôsobuje pracovnú plochu akejkoľvek výške postavy, elektrické výklopy potom zaistia maximálny komfort otvárania skriniek.

PURE NATURAL
Zabudnite na konvencie

Charizmatická a nadčasová -  taká je zostava PURE navrhnutá dizajnérmi  SYKORA. Čistotu a harmóniu podtrhujú dokonale hladké, lesklé, lakované dvierka so zafrézovanými úchytkami alebo systémom Tip On s otváraním na dotyk. Najvýraznejšou časťou kuchyne je plne masívny dubový bar, ktorý je skombinovaný s revolučnou striebornou keramickou pracovnou doskou.

STYLE
Osobitý esprit

Výrazným trendom v dizajne kuchýň posledných rokov je prepojenie prísnych modernistických liniek s historizujúcimi prvkami a tvarmi. Výsledkom je veľmi špecifický a hlavne útulný interiér, ktorému sa dobre darí v mestských obydliach aj na dedine. Funkčnosť tejto kuchyne zaisťujú špičkové biele spotrebiče a originálny digestor.

DUB STARÝ
Až 150 rokov staré dubové trámy

Uchopili sme dedičstvo našich prarodičov. Až 150 rokov staré dubové trámy narezané na pláty uchovávajú spomienky v modernej kuchyni, dôležitom dejisku rodinných rituálov. Moderný vzhľad matného laku zvýrazňuje toto dedičstvo. Kuchyňa moderná aj tradičná, na dedinu aj do veľkomesta.

GANT
Čistá biela, hrajúca všetkými farbami

Biela farba ladí so všetkým. Je elegantná. Je nadčasová. A tiež dokonale prispôsobivá. Každý deň môže vyzerať inak. Stačí zmeniť doplnok a premení sa celý interiér. Pôsobí nevinne a pritom dokáže zviesť každú návštevu. S bielou farbou bude váš svet farebnejší.

INDICKÁ JABLOŇ
Nenapodobiteľnosť a originalita

Objavte v sebe originalitu, ktorú budú chcieť ostatní kopírovať. Vytvorili sme pre vás kombináciu luxusných dvierok v grafitovej farbe s dvierkami indickej jablone. Spojili sme svojbytnú osobitosť s vyberaným vkusom. Nevšednosť s dômyslom.

Realizácie

Pozrite si naše najnovšie referencie a inšpirujte sa pri výbere vašej novej kuchyne

Otváracie hodiny

Kuchynské štúdio Sykora
Rastislavova 68
040 01 Košice

Pondelok, streda, štvrtok a piatok
10:00-12:30 | 13:00-18:00

Utorok
11:00-12:30 | 13:00-18:00

Kontakty

Adresa

Kuchynské štúdio Sykora
Rastislavova 68
040 01 Košice

Telefón

+421 (0) 908 199 040

e-mail

sykora.kuchyne@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pozrite si kuchynské štúdio SYKORA online

Virtuálna prehliadka
štúdia SYKORA